res4

VALTRA T-SERİSİ

VALTRA T SERİSİ TRAKTÖRLER 155–271 BG

Traktörünüzden daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda, T Serisi çok fazla güce sahip nihai hassas alettir. Mükemmel çepeçevre görüş, kabininizin rahatlığından araziniz üzerinde tam kontrole sahip olmanız anlamına gelir. Ve teknolojinin sizin için çalışmasına izin vererek, iş gününüzün her yönünün en ince ayrıntısına kadar ele alındığından emin olabilirsiniz.

Ödüllü güç ve verimlilik

Güzellik, beyin ve kas — ödüllü T Serisi traktör, akıllı teknolojinin gücünü 6 silindirli motorun gücüyle birleştirerek her cephede kazanır. Kabine girin ve mükemmel 365 gündüz ve gece görüşü ve bol alan ile en iyi traktör deneyimi etrafınızda olsun. Kullanışlı A sütunu ekranı, bilgi ve kontrolü ihtiyacınız olan yere getirir. Valtra Smart teknolojileri, işiniz üzerinde kapsamlı kontrol sağlar. Her arazinin kralı olan T Serisi, siz avantajlarından yararlanırken sorunsuz bir şekilde hareket eder. Güç, hassasiyet ve kâra değer verdiğinizde, T Serisi sizin iş makinenizdir.

VALTRA T SERİSİ, SİZİN MODERN İŞİNİZ

T Serisi, yerleşik konfor ve mükemmel ergonomi ile sizin için yapılmıştır. İhtiyaç duyduğunuzda güç sağlar ve size özelleştirme seçenekleriyle çiftçilik ve müteahhitlikte tam kontrol sağlar.

ANA ÖZELLİKLER

Kullanımı kolay ve rahat

Konfor, ergonomi ve kullanım kolaylığı T Serisinin kalbinde yer alır. 5. nesil güncellemeler, gelişmiş bir kullanıcı arabirimi, kontroller ve bilgileri ihtiyaç duyduğunuz yere yerleştiren akıllı bir A sütunu ekranı içerir. Direksiyon kolonu ve direksiyon simidi daha iyi kullanılabilirlik ve görüş için yenilenmiştir. Ayrıca, Versu ve Direct modellerindeki sektör standardı SmartTouch ile her gün daha fazla kâr ve gönül rahatlığı getiriyor.

Düşük maliyet

Valtra ile paranızın karşılığını fazlasıyla alın. Valtra'nın hidrolik boşluk ayarlı kendi bünyesinde yapılan motoru maliyetleri düşük tutar ve güçlü ama çevik makine paradan, yakıttan ve zamandan tasarruf etmek için tasarlanmıştır.

Teknoloji hizmetinizde

İş için yapılmış bir traktöre tamamen entegre edilmiş teknoloji ile makineniz sizin için çalışarak size daha fazla hassasiyet, daha fazla kâr ve daha fazla hız sağlar. Traktörünüzün performansı, doğru ekipman kontrolü, kesin yol çizgileri ve optimum girdiler hakkında tam bilgiye sahip olacaksınız. Eskiden iyi bir tahmin olan şey, verilerle desteklenen bilgiye dönüşür. Zamandan tasarruf edin, paradan tasarruf edin - Akıllı olun ve eve zamanında gidin.

Çok amaçlı

İşin sizi getirdiği her yere rahatça sürün. Yüksek yük ile yüksek yol hızları, yolda sorunsuz bir sürüş deneyiminin yanı sıra arazide konfor için yüksek yerden yükseklik ve pnömatik ön süspansiyon elde edersiniz. T Serisi traktörünüzü Valtra Unlimited ile özelleştirin, fabrikada takılan bir ön yükleyici ekleyin veya çalışmanızı destekleyen herhangi bir seçeneği seçin. İstediğiniz ve ihtiyacınız ne olursa olsun, çok amaçlı aracınızı tam size göre yapabiliriz.

365 Gündüz ve Gece görünürlüğü

Sürücü koltuğundan görüş, her koşulda her yönde mükemmeldir. LED gündüz farları güvenliği artırır ve diğerleri de sizi görür. Yan cam silecekleri yandan görüşünüzü temizler ve 10 tavan havalandırması camların buğulanmamasını sağlar.

TwinTrac geri sürüş

Valtra'nın benzersiz TwinTrac geri sürüş sistemi ile ileri ve geri çalışın. İnanılmaz arka görüş açısı ve isteğe bağlı Skyview tavan ile her yönde etkili ve güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz.

SAĞLAM STAGE V MOTOR

6 silindirli AGCO Power motor uzun ömürlü olacak şekilde yapılmıştır. Düşük devir ve yüksek tork ile her işin üstesinden gelebilecek dayanıklılığa, verimliliğe ve güce sahiptir. Stage V motorlarında hidrolik bağlantı ayarı ve 600 saatlik servis aralığı vardır, bu da daha düşük servis maliyetleri ve daha uzun bir kullanım ömrü anlamına gelir.

res4

HER TÜRLÜ İŞ İÇİN GÜÇ

Valtra T Serisi, çevik hareketten ödün vermeden kaldırma, yükleme ve çekme gibi güç gerektiren çok sayıda görev için mükemmel bir seçimdir. Ön askı, ön tekerleklerin ve ön yükleyicinin mükemmel dönüş açısını sınırlamaz. Güçlü ön ve arka hidrolik ile zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz ve dahası, daha ağır ekipman kombinasyonlarında bile kolay kontrole sahip olacaksınız.

res4

GARANTİLİ GÜÇ

T-Serisi, zemin veya PTO performansından ödün vermeyen, çok yönlü ve çevik bir iş makinesidir. Hidrolik valf kollara sahip Stage V, 6 silindirli motor, kalıcı gücü garanti eder. 2.000 bar enjeksiyon basıncı, maksimum hassasiyet ve yakıt verimliliği sağlar. Elektrikli baypas valfli doğru boyutlandırılmış bir turboşarj, düşük motor hızlarında bile yüksek tork sağlar. Ve gelişmiş motor özellikleri, hiçbir ek ücret ödemeden en son emisyon standartlarını karşılar.

Doğru boyutlandırılmış AGCO Power motoru Sağlam egzoz arıtma TwinTrac geri sürüş
6,6 ve 7,4 l'lik motorların hacmi, performansla ideal olarak eşleştirilmiştir. Bu, verimli toplam tüketim ve tüm motor hızlarında güçlü çekme gücü anlamına gelir. Tıkalı motor ve pahalı servis derdi olmadan traktörünüzü çalıştırabilirsiniz. Valtra'nın egzoz sistemi, görüşten ödün vermeden emisyon seviye 5 dir. 70 yıllık bir ortaklık sayesinde Valtra ve AGCO Power, yakıt tüketimini en verimli seviyeye optimize edildi. Ek olarak, T-Serisi motorlarda daha düşük servis maliyetleri için hidrolik valf ayarı bulunur.

 

res4

EŞSİZ VALTRA ŞANZIMAN

Valtra'nın T Serisi şanzımanları, Valtra tarafından tasarlanıp üretilmiştir ve beşinci nesil, yeniden yeni özellikler getirir. Valtra ile Powershift traktörünüzü bir CVT gibi kullanabilirsiniz. Otomatik modlarda şanzıman, hızlanma ve tork gereksinimlerinize göre vites değiştirir, böylece her zaman en iyi yakıt ekonomisini ve ihtiyacınız olan gücü elde edersiniz. Daha hızlı vites değiştirme, tüm modellerde sürüş deneyiminizi iyileştirir ve A sütunu ekranıyla makineniz tam performans için kolayca yapılandırılabilir.

High Tech Active Versu Direct
Beş kademeli Powershift 5 kademeli Powershift Beş kademeli Powershift Efficient Valtra CVT
Açık merkezli 73/90 litre hidrolik LS - hidrolik Yüke duyarlı hidrolik Automatic and manual modes
Mekanik kontrol valf Mekanik kontrol valfler 115 lpm standart pompa kapasitesi Load sensing hydraulics
Temel veya kolçaktan kontrolleri 115 l/dk hidrolik çıkış İsteğe bağlı 160 l/200 l pompalar SmartTouch user interface
Akıllı A sütunu ekranı İsteğe bağlı 160 veya 200 l/dak pompa SmartTouch kullanıcı arabirimi Smart A-pillar display
  Akıllı A sütunu ekranı Akıllı A sütunu ekranı  

 

res4

A-sütun ekranı

Geniş, net ve A sütunlu ekran tüm modellerde standart olarak gelir. Gerekli traktör bilgilerini görüntüler, önemli traktör ayarlarının kontrolünü sağlar ve traktör performansının izlenmesine yardımcı olur. Tüm ayarlar bir çevirme düğmesi ve iki basmalı düğme ile kolayca kontrol edilir.

Üst kısım

Ekranın üst kısmı yer, hızınız, saat zamanı, motor devri ve yakıt seviyeleri gibi temel bilgileri gösterir. Gerektiğinde, ekranın geri kalanı karartılabilir.

Orta ve alt kısım

Orta ve alt ekranlar, önceden ayarlanmış vitesler ve seyir hızları dahil olmak üzere traktörün şanzıman durumunu ve performansını gösterir. Siz ve görevleriniz için gerekli olan bilgileri görüntülemek için alanları yapılandırabilirsiniz. HiTech ve Active modellerinde ayarlar için kullanımı kolay bir araç olarak da çalışır.

Bilgi ve uyarı lambaları

Gerektiğinde yanan iki LED simge matrisi olarak A sütunu ekranına da entegre edilmiştir.

res4

AKILLI TARIM / SMART FARMİNG

Valtra Smart Farming, birlikte sorunsuz çalışan bir dizi teknolojidir – Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control ve TaskDoc®. Teknoloji çözümlerimizin temel tasarım ilkesi kullanım kolaylığıdır.

Daha üretken olmak, girdileri korumak ve tarlalarınızın verimini artırmak için Akıllı Tarım teknolojisini kullanın. T Serisi, tüm görevlerinizi kolaylaştıran kullanışlı teknolojiyle doludur.

Tüm akıllı işlevler, yenilikçi SmartTouch kolçağımızla kontrol edilebilir. Görevler, tıpkı akıllı telefonunuzda olduğu gibi, dokunma ve kaydırma işlemleriyle yönetilir, ancak daha da kolaydır. Smart Farming özelliklerine Active ve HiTech modellerinde de sahip olabilir ve SmartTouch Extend ekranından kontrol edebilirsiniz.

Valtra Guide, çiftlik boyutu ne olursa olsun verimliliği artırmaya, örtüşmeyi azaltmaya ve operatör konforunu artırmaya yardımcı olur. Bu gelecek - şu anda oluyor!

OPSİYON PAKETLERİ

İhtiyaçlarınızı karşılamak için uygun maliyetli seçenekler

İş makinenizi Valtra ile oluşturmak başlı başına bir deneyimdir.

Sınırsız sayıda farklı kombinasyon ekleyerek seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı aksesuar ve seçenek sunuyoruz. Seçim yapmak zor olabileceğinden, artık karar vermenize yardımcı olacak uygun maliyetli opsiyon paketleri sunuyoruz.

Opsiyon paketleri, yeni bir traktör belirlemeyi kolaylaştırır: önemli hiçbir şey atlanmaz ve traktörün yeniden satış fiyatı da dikkate alınır. Paket olarak satın alındığında, ekipman ayrı olarak sipariş edildiğinden daha ucuzdur.

Hepsinden iyisi, opsiyon paketleri sizi Unlimited Studio'dan ek özellikler seçmekten alıkoymaz.

res4

COMFORT / KONFOR

Konfor paketi, havalı süspansiyonlu sürücü koltuğu, askılı kabin, ön aks süspansiyonu, joystickli kontrol kolçağı ve otomatik geri vites lambaları gibi yükseltilmiş özelliklerle konfor seviyenizi artırır.

    - AIRES Ön Aks Süspansiyonu ve Basınçlı hava sistemi
    - Geniş açılı ön cam sileceği
    - Süspansiyonlu kabin
    - Koltuk, Hava Süspansiyonlu+ VEYA Valtra Evolution
    - LED ışıklı Work Light Premium veya Premium+

res4

COMFORT PRO / KONFOR PRO

Konfor Pro paketi, Konfor opsiyon paketinde bulunan her şeye ve daha fazlasına sahiptir. Birinci sınıf iç mekan seçenekleri ve sağ cam sileceği, çalışma konforunuzu artırır. Otomatik klima ve alt ısıtıcı ünitesi, kabin kliması çalışma için konforlu olmasını sağlar.

    - Birinci sınıf iç mekan
    - Otomatik klima + alt ısıtıcı ünitesi
    - Sağ yan cam sileceği

res4

TEKNOLOJİ

Teknoloji paketi, Konfor paketindeki her şeyi içerir ve ekipmanları bağlamayı ve çalıştırmayı daha kolay ve daha verimli hale getiren hassas tarım özellikleri ekler. Bunlar arasında arka ISOBUS bağlantısı, güç soketleri, ekipman sinyal bağlantısı ve eksiksiz Valtra Guide GPS rehberliği yer alır.

    - Eksiksiz Valtra Kılavuzu: Novatel veya Trimble uydulu 4 seçenekten biri
    - ISOBUS arka
    - AutoControl D, sürüş denge kontrolü + radar sensörlü arka bağlantı kayma kontrol sistemi
    - Otomatik Kayma Düzenleyici sistem (Versu ve Direct)
    - Soket seti
    - Konfor paketin tüm seçenekler

res4

TEKNOLOJİ PRO

Technology Pro paketi, Comfort'un tüm özelliklerini içerir ve
Teknoloji paketleri. Ayrıca, SmartTouch Extend yardımcı ekranı, bir Valtra İz Hattı Asistanı ve Valtra Bölüm kontrolünün yanı sıra diğer rehberlik desteği dahil olmak üzere Akıllı Tarım için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. 

    - Novatel veya Trimble anten ile tam Valtra Kılavuz santimetre hassasiyeti
    - İz HAttı Asistanı
    - Hassas tarım: 4 Bölüm Kontrolü veya Bölüm Kontrolü ve Değişken Hız seçeneklerinden biri
    - SmartTouch Genişletme
    - GörevDoc Pro
    - Otomatik U-Pilot
    - Konfor ve Teknolojiden tüm seçenekler

res4

Teknoloji Pro X

Ofiste daha az, sahada daha çok zaman geçirin. Technology Pro X, Konfor, Teknoloji ve Teknoloji Pro paketlerinin tüm özelliklerini içerir. Bunun da ötesinde, TaskDoc Pro sunucu lisansı ve agrirouter için gerekli tüm hizmetleri ve abonelikleri alacaksınız ve FMIS sisteminiz (TaskDoc Pro sunucusuna veya agrirouter'a bağlı) ile Valtra traktörünüz arasında veri aktarımı için her şeye hazır olacaksınız. Tüm belgeler otomatik olarak oluşturulduğundan bu, hayatınızı kolaylaştıracak ve çok fazla zaman ve emek tasarrufu sağlayacaktır.

    - Valtra Bölüm Kontrolü 96 + VRC 5 ürün
    - TaskDoc Pro sunucu lisansı 1 yıl
    - DKE tarım yönlendiricisi 1 yıl
    - Konfor, Teknoloji ve Teknoloji Pro'dan tüm seçenekler

res4

VALTRA UNLIMITED

Bir traktör, belediye işleri, ormancılık, havaalanı bakımı, savunma amaçları ve tabii ki çiftçilik için mükemmel bir makinedir. Sadece doğru yapılması gerekiyor. Değişen iş ihtiyaçları veya kalabalığın arasından sıyrılma isteği nedeniyle UNLIMITED’e geçmek için her zaman bir neden vardır. Ne istiyorsunuz? Ne hayal ediyordunuz? Biz bunu gerçekleştirelim.

Her amaç için performans

Unlimited stüdyo, normal üretim sürecinde doğrudan üretim hattından temin edilemeyen tüm aksesuar ve ekipmanları takabilir. Valtra Unlimited ile traktörünüz, her ortamda performans göstermeniz için gereken tasarım, konfor ve özelliklere sahip, sizin tarafınızdan verilen özelliklere göre üretilmiş gerçek bir çok amaçlı araçtır.

Fabrikada montaj

Valtra Unlimited stüdyosu tarafından takılan tüm aksesuar ve ekipmanlar fabrika garantisi kapsamındadır ve bunların tüm servis ve yedek parçalarını da sağlıyoruz. Unlimited Studio'dan temin edilebilen aksesuarlar ve ekipmanlar arasında ek lambalar, merkezi yağlama, stereo sistemler ve çok daha fazlası bulunur.
 

HİZMETLER

res4

CONNECT, CARE & GO

Servis konseptimizle içiniz tamamen rahat olsun: Hızlı günlük servis kontrolleri, 600 saatlik servis aralığı ve Valtra Connect, Care and Go.

Connect

Traktör verileri, bilgileri ve hizmetleri: Her yerde, her zaman bağlantıda kalın.

Care

Fabrikada uzatılmış garanti: Tamamen gönül rahatlığı.

Go

Bakım sözleşmesi: Çalışma sürenizi en üst düzeye çıkarın

KOLAY GÜNLÜK SERVİS

Kesintisiz bir iş günü sağlamak için yalnızca beş hızlı kontrole ihtiyacınız var. Tüm bakımların yapılması kolaydır.

Lastik ve yağ sızıntıları için görsel kontrol.

Izgaraları ve radyatörü temizleyin.

Soğutma sıvısı seviyesini kontrol edin.

Yakıt ve AdBlue seviyelerini kontrol edin.

Motor yağı seviyesini kontrol edin.

Şanzıman yağı seviyesini kontrol edin.

res4

MALİYET KONTROLLÜ FİNANSAL İSTİKRAR

Bir Valtra makinesinin finansmanı artık her zamankinden daha kolay ve daha esnek. AGCO Finance tarafından sunulan Rent, Buy, Lease programı ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir finansman çözümü oluşturabiliyoruz. Connect, Care & Go ile birlikte işletmenizi uygun maliyetli ve istikrarlı tutmanın en iyi yoludur.

Buy – Satın al

Opsiyonel Connect, Care & Go ile traktör sahipliği

Rent - Kirala

Kapsamlı hizmetler ile kısa süreli kiralama

Lease – Operasyonel kiralama

Hizmet sözleşmesi olan veya olmayan operasyonel kiralama

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model Maks. Güç Maks. İlave Güç Maks. Tork Nm
BG kW BG kW Standart İlave
T145 155 114 170 125 640 680
T155 165 121 180 132 680 740
T175e ECO 175 129 190 140 740 780
STD 175 129 190 140 740 780
T195 195 143 210 154 800 870
T215 215 158 230 169 870 910
T235 (HiTech/Active/Versu) 235 173 250 184 930 1000
T235 Direct 220 162 250 184 900 930
T255 (HiTech/Active/Versu) 235 173 271 199 930 1000

Daha fazla motor verisi için özellikler tablosuna bakın. PTO kullanımında Sigma Power (seçenek) ile arazi ve yol hızlarında da boilave güç değerleri mevcuttur. T195, T215, T235, T255 modelleri için Sigma Power STD'dir ve sabit PTO kullanımında da 250 bg'ne kadar artırma güçlerine ulaşılabilir. T255: Alan çekişi için artırma değeri 250 bg'dir. T235 Direct: Tarla çekişi için artırma değeri 230 bg'dir.