res4

VALTRA A-SERİSİ

5. NESİL VALTRA A-SERİSİ TRAKTÖRLER 75–135 HP

Günü kurtaran küçük dev

A Serisi ile yüksek üretkenlik ve tüm gün konfor sağlayan kompakt bir traktöre sahip olursunuz. Kabin ergonomik ve sessizdir ve size her yönde mükemmel görüş sağlar.

İhtiyaçlarınız için tam olarak doğru traktörü edinin

Yedi A Serisi modelin tümü, kullanımı kolay GL mekanik şanzımanla birlikte sunulur. Popüler 105 ve 115 beygir gücündeki modellerimiz, elektronik olarak kontrol edilen HiTech4 dört kademeli powershift şanzımanla da mevcuttur. Tüm A Serisi traktörler, entegre bir el freni de dahil olmak üzere Valtra'nın ünlü shuttle şanzımanıyla birlikte gelir.

res1

5. NESİL A SERİSİNDE YENİLİKLER NELER?

A105–A135 modellerinde 5 beygir daha fazla

A75–A95 modellerinde isteğe bağlı 2 Powershift vites

Açılıp/kapatılabilen AutoTraction

Çift devreli hidrolik frenler

Vites Kolu modellerinde yeni kumandalı kolçak

Yükseltilmiş Stage V uyumlu motorlar

600 saatlik servis aralıkları

Yeniden tasarlanmış motor kapağı

Yeniden tasarlanmış tekerlekler

HiTech 4 modellerinde arka çamurlukta isteğe bağlı PTO düğmeleri

Valtra Connect uzaktan izleme, HiTech 4 modellerinde bir seçenek olarak mevcuttur

Kontak anahtarındaki otomatik ana güç anahtarı

ANA ÖZELLİKLER

Kolay erişim

Kolay erişim ve güvenli adımlarla doğrudan devreye girin, pedalla konfor için direksiyon kolonunu ayarlayın ve mükemmel sürüş konumu için iyi oturmanın keyfini çıkarın.

Çepeçevre görünüm

Önde ve yanlarda, arkada aletler için ve önde ön yükleyici çalışması için yüksekte harika bir görüş elde edersiniz.

Üretken olmak için tasarlandı

A Serisi ergonomik olarak tasarlanmıştır, kullanımı kolaydır ve ekipmanlarınızı çalıştırmak için ihtiyacınız olan güce sahiptir.

Tüm gün konfor

Kabin, konforlu bir şekilde çalışabilmeniz için tasarlanmıştır. Bol miktarda alana, kontrollere mükemmel erişime ve mükemmel görüşe sahip olursunuz. İçeri girin ve oturun, kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Güçlü hidrolik

A Serisi, ekipmanlarla ve ön yükleyiciyle verimli çalışmanız için size yüksek hidrolik pompa kapasitesi sağlar.

Kolay bakım

Beş tane hızlı kontrol, kesintisiz bir iş gününü garanti eder. Tüm bakımların yapılması kolaydır.

res1

İKİ TÜR ŞANZIMAN

A Serisinin 7 modelinin tümü, kullanımı kolay mekanik şanzımanlı HiTech varyantları olarak mevcuttur. HiTech şanzıman, bu boyuttaki traktörde şimdiye kadar görülen en iyi mekanik şanzımandır. 12 ileri ve 12 geri hız, aralık değişikliklerini en aza indirmek için iki sürüş aralığında gruplandırılmıştır.

MEKANİK ŞANZIMAN

GL MODELLERİ

Kullanımı kolay, mekanik olarak basit bir tasarım. Size 12+12R temel şanzıman veya HiTech2/creeper ile daha fazlasını sunar, böylece yorulmadan çalışabilirsiniz.

ELEKTRONİK ŞANZIMAN KONTROLÜ

HITECH4 MODELLERİ

Vites kolu olmayan, işinize uygun doğru hızlara sahip ve yine de kullanımı kolay, sofistike bir çözüm.

KENDİ VALTRA A SERİSİNİZİ OLUŞTURUN

  S ŞASİ A75 - 95 M ŞASİ A105 VE A115 L ŞASİ A125 VE A135
Güç 75, 85, 95 BG 105, 115 BG 125, 135 BG
Motor Agco Power Stage V3 Silindir
3,3 lt
Agco Power Stage
V4 Silindir
4,4 lt
Valtra Power Shuttle Şanzıman 12+12R
Şanzıman / GL Modelleri Valtra Power Shuttle
Şanzıman 12+12R veya
Hitech2 24+24R ile
Valtra Power Shuttle
Şanzıman 12+12R
Valtra Power Shuttle
Şanzıman 12+12R
Şanzıman /
HITECH 4 Modelleri
  Dört kademeli güç kaydırmalı
Valtra HiTech4; 16+16R
şanzıman elektrikli kontrol,
vites kolu yok
 
Dingil Mesafesi 2250m 2430m 2500m
       
res1

KOMPAKT STAGE V MOTORLAR

5. nesil A Serisi ile gelişmiş ve kompakt motorlardan daha fazla güç alırsınız. Dört silindirli motorlara sahip tüm orta ila büyük şasi modelleri artık önceki nesle göre 5 bg daha fazla güç sağlıyor.

En yeni A Serisi modeller, AGCO POWER MBTN-D5 motorları tarafından desteklenmektedir. En küçük üç model üç silindirli 3,3 litrelik motorlara sahipken, en büyük dört model dört silindirli, 4,4 litrelik motorlara sahip. Bu kullanıcı dostu motorlar, common rail 1600 bar yakıt enjeksiyonu ve dört valfli silindir kapakları gibi en son teknolojiyle donatılmıştır ve 600 saatlik servis aralığına sahiptir.

Kompakt motor, size net bir sürüş yönü görünümü sağlamak için kaputun daha küçük olabileceği anlamına gelir. Stage V egzoz iyileştirme ünitesi, optimum görüş için kabinin altına yerleştirilmiştir. Eksiksiz paket, AdBlue kullanan DOC, DPF ve SCR'yi içerir ve Egzoz gazı devridaimi (EGR) olmadığı için motor her zaman taze, temiz hava kullanır.

res1

ÖN YÜKLEYİCİ UZMANI

Eğimli motor kaputu ve büyük pencereler, çalışma alanınızı net bir şekilde görmenizi sağlar ve ön yükleyici alt çerçevesi, kusursuz çalışma için fabrikada traktör şasisine entegre edilmiştir.

Dengeli şasi, Valtra'nın yüksek kaliteli ön yükleyicileriyle çalışmayı kolay ve güvenilir hale getirir. Mükemmel görünürlük ve elektronik kontrol, onu daha da iyi hale getirir.

res1

DÜŞÜK TOPLAM İŞLETME MALİYETİ

Verimli ve üretken

Uygun fiyatlı satın alma, hikayenin yalnızca başlangıcıdır; düşük yakıt ve servis maliyetlerini makinenin performansıyla karşılaştırın, ne kadar kar ettiğinizi görün.

OPSİYON PAKETLERİ

Mükemmel Valtra traktörünü yapmayı kolaylaştırıyoruz. Sınırsız sayıda farklı kombinasyon ekleyerek seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı aksesuar ve seçenek sunuyoruz. Ancak seçim yapmak zor olabilir, bu yüzden artık karar vermenize yardımcı olacak uygun maliyetli seçenek paketleri sunuyoruz.

Seçenek paketleri, yeni bir traktör belirlemeyi kolaylaştırır: önemli hiçbir şey atlanmaz ve traktörün yeniden satış fiyatı da dikkate alınır. Paket olarak satın alındığında, ekipman ayrı olarak sipariş edildiğinden daha ucuzdur.

Hepsinden iyisi, seçenek paketleri sizi Unlimited Studio'dan ek özellikler seçmekten alıkoymaz.

COMFORT / Konfor
Konfor paketi, havalı süspansiyonlu sürücü koltuğu, askılı kabin, ön aks süspansiyonu, joystikli kontrol kolçağı ve otomatik geri vites lambaları gibi yükseltilmiş özelliklerle konfor seviyenizi artırır.

- 3 PTO hızı 540/540E/1000* (HiTech4 sadece)

- 3 arka valf

- Süspansiyonlu kabin ve hava süspansiyonlu koltuk

- Yolcu koltuğu

- LED arka lambalı ve üst lambalı yol lambaları

- 4 ön + 4 arka çalışma lambası

*Sadece HiTech4’lü modeller için geçerli

Ön yükleyiciler

A Serisi ön yükleyici çalışması için mükemmeldir ve ön yükleyici paketi bu özelliğin kilidini açmak için burada. Traktörün harika görüş alanı ve iyi dönüş yarıçapı, aşağıdakileri içeren bu seçenek paketiyle mükemmel bir şekilde tamamlanmaktadır:

- Fabrikada takılan ve test edilen ön yükleyici

res1

VALTRA UNLIMITED

Sınırsız gitmek için her zaman bir neden vardır. Ne istiyorsunuz? Ne hayal ediyorsunuz? Tamam ve o da tamam. Bunu gerçekleştirelim. HiTech 4 modelleri için mevcuttur.

Form, işlev ve stil

Valtra Unlimited, önden yükleyiciler ve PTO'dan belediye kullanımına yönelik özel renklere kadar çok yönlülük için size daha fazla olanak sunar. 5. nesil A Serisi traktörler geri viteste çalışmaya hazırdır ve Unlimited studio ile, orman koruma ve kereste taşıma ekipmanı gibi özelliklerle traktörünüzü profesyonel orman işlerini yapacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca kabin kaplamasını da seçebilir ve bireysel traktör deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için özel isteklerde bulunabilirsiniz.

Fabrikada montaj

Valtra Unlimited stüdyosu tarafından takılan tüm aksesuar ve ekipmanlar fabrika garantisi kapsamındadır ve bunların tüm servis ve yedek parçalarını da sağlıyoruz. Unlimited Studio'dan temin edilebilen aksesuarlar ve ekipmanlar arasında ek ışıklar, merkezi yağlama, stereo sistemler ve çok daha fazlası bulunur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  MAKSİMUM GÜÇ MAKSİMUM TORK NM
Model BG KW STD
A75 75 56

315

A85 85 63 350
A95 95 70 355
A105 105 78 435
A115 115 86 455
A125 125 93 520
A135 135 100 540