res4

VALTRA S-SERİSİ

VALTRA S SERİSİ TRAKTÖRLER 290–405 BG

VALTRA S SERİSİ TRAKTÖR: BÜYÜK İŞLER DAHA İYİ OLDU

Dördüncü nesil Valtra S Serisi, dengeli performansı, üretimi en üst düzeye çıkarmak ve maliyetleri en aza indirmek için yeni yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan bir traktördür. İstediğiniz tüm hizmetleri birleştirebileceğiniz güvenilir bir makineyi sizin için tasarladık. Bu, yatırımınızdan mümkün olan en iyi getiriyi sağlamamızı sağlar.

S Serimizin temel özellikleri, en zorlu görevlerin bile üstesinden gelecek şekilde tasarlanmıştır. Güçlü bir motor, kademesiz şanzıman ve optimum ağırlık dağılımı verimli performans sağlar. Hidrolik çıkış, ağır iş ekipmanlarıyla kullanım için yeterlidir. Geniş kabin ferah bir çalışma ortamı sunar ve sürüş konforu kendi sınıfındadır.

AGCO Power 84 AWF Motor

Güvenilir 84 AWF AGCO Power motor, S Serisinin üretkenliğinin anahtarıdır. Motor, Stage V emisyon standardına uymak için en son AGCO Power teknolojisini kullanır. Aynı teknoloji, işletme maliyetlerinde herhangi bir artış olmaksızın motorun güvenilirliğini de sağlar. AGCO Power'ın SCR teknolojisi, 2008 yılında S Serisi ile tanıtıldı ve bu teknolojiye sahip dünyadaki ilk traktör oldu.

ANA ÖZELLİKLER

res4

AGCO Power 84 AWF Motor

Güvenilir 84 AWF AGCO Power motor, S Serisinin üretkenliğinin anahtarıdır. Motor, Stage V emisyon standardına uymak için en son AGCO Power teknolojisini kullanır. Aynı teknoloji, işletme maliyetlerinde herhangi bir artış olmaksızın motorun güvenilirliğini de sağlar. AGCO Power'ın SCR teknolojisi, 2008 yılında S Serisi ile tanıtıldı ve bu teknolojiye sahip dünyadaki ilk traktör oldu.

Çift Turbo

Yeni Valtra S Serisinde, daha düşük devirlerde ve daha düşük egzoz sıcaklıklarında daha iyi tork için iki sıralı turboşarj bulunur, bu da dayanıklılığı artırır ve bakım gereksinimlerini azaltır. Ayrıca pahalı teknik çözümlere ihtiyaç duymadan güvenilir bir şekilde daha iyi sürüş özellikleri ve daha düşük emisyon sağlar.

Yakıt verimliliği

S Serisinin yakıt ekonomisi, elde edilen kilovat saate göre, örneğin yontulabilecek metreküp ağaç sayısına veya sürülebilecek hektar sayısına göre her zaman rekabetçi olmuştur. Yeni S Serisindeki 84 AWF AGCO Power motor, yakıt tüketimini daha da azaltır (%5). AdBlue tüketimini azaltmak için egzoz gazı devridaimi de kullanılır.

En iyiyi bir araya getiren yenilik

S Serisi; Valtra, AGCO Power ve Alman mühendislerin önde gelen yeniliklerini bir araya getiriyor. Valtra tarafından geliştirilen akıllı traktör kontrol sistemi, rakipsiz bir paket oluşturmak için bunları birleştirir: verimli, kullanımı kolay ve güvenilir güç.

Optimize edilmiş şanzıman

AGCO Değişken Şanzıman, farklı hızlar gerektiren görevler için farklı çalışma alanlarına sahiptir. Çalışma alanı A, ağır çekme kuvveti gerektiren tüm çalışma durumları içindir, çalışma alanı B ise genel karayolu taşımacılığı içindir. Bu, çekme gücü ve iletim verimliliğinin optimize edilmesini sağlar. Örneğin, düşük motor devirlerinde sürerken yakıt tasarrufu önemli ölçüdedir.

%10'a kadar daha fazla güç

Valtra'nın yenilikçi SigmaPower'ı S Serisinde standarttır. PTO veya hidrolik tarafından ekstra güç gerektiğinde, motorun elektronik yönetim sistemi çıkışı %10'a kadar artırır - en büyük S Serisi modelinde bu, 405 beygir gücüne kadardır. Güç takviyesi, 20 km/s'nin üzerindeki hızlarda sürerken de kullanılabilir.

res4

VALTRA SMARTTOUCH

Valtra SmartTouch kullanılabilirliği yeni bir düzeye çıkardı. Akıllı telefonunuzdan daha sezgiseldir. Ayarlara yalnızca iki dokunuşla veya kaydırarak kolayca erişilebilir ve tüm teknoloji kullanımı kolay yeni formata entegre edilmiştir: Valtra Guide, ISOBUS, Connect, Section Control ve TaskDoc.

res4

AKILLI TARIM

Valtra, SmartTouch terminalinden çalıştırdığınız Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control ve TaskDoc gibi birlikte sorunsuz çalışan bir dizi akıllı tarım teknolojisi sunar. Bunlar, traktörünüzü ve ekipmanlarınızı otomatik olarak yönlendirerek doğruluğunuzu ve hassasiyetinizi artırır, çalışma sürenizi azaltır ve daha iyi verim ve yatırımınızdan daha iyi geri dönüş almanızı sağlar.
 

res4

COMFORT / KONFOR

Kabin, en son teknolojiyi kullanan dört noktalı pnömatik süspansiyon Valtra AutoComfort'a sahiptir. Sensörler, kabinin her zaman doğru konumda olmasını sağlayan kontrol sistemine bilgi aktarır. AutoComfort ayrıca süspansiyonu kişisel tercihinize göre ayarlamanıza olanak tanır.
S Serisi 7/24 çalışacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle klima standart olarak gelir. Sürücü koltuğu bile havalandırmalıdır. S Serisi ile çalışmak yılın her mevsiminde rahattır. Diğer standart donanım, önde ve arkada altı adet çalışma lambası içerir ve isteğe bağlı olarak LED ışıklar mevcuttur.
 

res4

TWINTRAC

Valtra'nın TwinTrac ters sürüş sistemi, özellikle çim biçme makineleri ve diğer ağır iş aletleriyle çalışırken işinizi daha da verimli hale getirir. S Serisi traktörler en başından itibaren her iki yönde de verimli çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Araştırmalar, Valtra traktörlerle ters sürüşte çalışmanın, üstün görüş alanı nedeniyle belirli uygulamalarda ileri yönde çalışmaktan bile daha verimli olduğunu göstermiştir. Optimum ergonomi, daha uzun saatler çalışmayı kolaylaştırır ve bu da üretkenliği daha da artırır.

Tek bir kolay hareketle ters sürüş

Ters sürüş konumuna geçiş hızlı ve kolaydır. Kabinin arkasında gaz pedalı, fren pedalı ve "debriyaj" pedalı ile birlikte ayarlanabilir bir direksiyon kolonu bulunur. Diğer tüm kontroller, sürücü koltuğuyla birlikte 180 derece dönen SmartTouch kol dayamasında bulunur.
 

res4

FİNLANDİYA'DA YAPILAN EN İYİ TRAKTÖR MOTORU

Bir Valtra S Serisine yatırım yaptığınızda, aynı zamanda piyasada bulunan en güvenilir ve verimli motor teknolojisine de yatırım yapmış olursunuz. AGCO Power'ın bir motor üreticisi olarak kökleri 60 yıldan fazladır. Tüm S Serisi motorlar Finlandiya'daki AGCO Power fabrikasından gelmektedir. AGCO Power, arazi motorlarında dünya lideridir ve fabrika yılda 70.000'den fazla motor üretmektedir.

OPSİYON PAKETLER

S Serisi, iki farklı Opsiyon Paketi ile sunulur, bu nedenle ihtiyacınız olan özellikleri rekabetçi bir fiyat noktasında hızlı ve kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Opsiyon Paketleri, yararlanabilmeniz için kapsamlı, kullanımı kolay, tasarruf sağlayan teknoloji çözümleri sunar.

Valtra Unlimited özelleştirme seçenekleriyle S Serisi makinenizi tamamlayın.

res4

Teknoloji

Teknoloji paketi, S Serisinin ve ekipmanlarınızın bağlanmasını ve çalıştırılmasını daha kolay ve daha verimli hale getiren özellikler ekler. Teknoloji paketi, tüm S Serisi modeller için mevcuttur.

Bu pakete dahil olan opsiyonlar:

    - Valtra Kılavuzu: Novatel veya Trimble alıcılı 4 seçenekten biri
    - ISOBUS arka

res4

Teknoloji Pro

Teknoloji Pro paketi, sınıfının en iyisidir ve Akıllı Tarım için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Teknoloji Pro paketi, tüm S Serisi modeller için mevcuttur.

Dahil olan opsiyonlar:

    - İz Hattı Yardımcısı
    - Hassas tarım: 4 Bölüm Kontrolü veya Bölüm Kontrolü ve Değişken Hız seçeneklerinden biri
    - SmartTouch Genişletme
    - TaskDocPro
    - Teknolojiden tüm opsiyonlar

res4

UNLIMITED ÇÖZÜMLER

Valtra Unlimited hizmeti sınırsız olanaklar yaratır. Özel boya rengine sahip benzersiz bir dış paket alın veya deri ve krom gibi iç tasarım özelliklerini seçin. Her şey fabrikada kurulur ve fabrika garantisi kapsamındadır.

Gökyüzünün sınırı yok! 

HİZMETLER

res4

CONNECT, CARE & GO

Servis konseptimizle içiniz tamamen rahat olsun: Hızlı günlük servis kontrolleri, 600 saatlik servis aralığı ve Valtra Connect, Care and Go.

Connect

Traktör verileri, bilgileri ve hizmetleri: Her yerde, her zaman bağlantıda kalın

Care

Fabrikada uzatılmış garanti: Tamamen gönül rahatlığı.

Go

Bakım sözleşmesi: Çalışma sürenizi en üst düzeye çıkarın

KOLAY GÜNLÜK SERVİS

Kesintisiz bir iş günü sağlamak için yalnızca beş hızlı kontrole ihtiyacınız var. Tüm bakımların yapılması kolaydır.

Lastik ve yağ sızıntıları için görsel kontrol.

Izgaraları ve radyatörü temizleyin.

Soğutma sıvısı seviyesini kontrol edin.

Yakıt ve AdBlue seviyelerini kontrol edin.

Motor yağı seviyesini kontrol edin.

Şanzıman yağı seviyesini kontrol edin.

res4

MALİYET KONTROLLÜ FİNANSAL İSTİKRAR

Bir Valtra makinesinin finansmanı artık her zamankinden daha kolay ve daha esnek. AGCO Finance tarafından sunulan Rent, Buy, Lease programı ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir finansman çözümü oluşturabiliyoruz. Connect, Care & Go ile birlikte işletmenizi uygun maliyetli ve istikrarlı tutmanın en iyi yoludur.

Buy – Satın al
Opsiyonel Connect, Care & Go ile traktör sahipliği

Rent - Kirala
Kapsamlı hizmetler ile kısa süreli kiralama

Lease – Operasyonel kiralama
Hizmet sözleşmesi olan veya olmayan operasyonel kiralama

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model İlave güç ile maksimum güç (ISO 14396) Hidrolik çıkış l/dak
BG kW Nm  
S274 300 221 1300 205
S294 325 239 1390 205
S324 350 257 1500 205
S354 380 279 1590 205
S374 400 294 1600 205
S394 405 298 1600 205