res4

VALTRA G-SERİSİ

VALTRA G SERİSİ TRAKTÖRLER 105–135 BG

Valtra G Serisi traktör ile yeni nesli deneyimleyin

G Serisi, günlük çiftçilik ihtiyaçlarınız için tam özellikli, çok amaçlı bir traktördür. Gelişmiş güç kollarına ve etkili çalışma hidroliğine sahiptir: HiTech açık merkezde, Active ve Versu ise kapalı merkez yük algılama sistemi sunar. Yüksek hidrolik pompa kapasiteleri (100/110 l/dak) hızı, kullanım kolaylığını ve tam donanımlı ekipman kontrolünü garanti eder.

G Serisi, her yönde mükemmel görüş sağlayan önden yükleyici için mükemmel bir traktördür. Yeni 6 vitesli Powershift, sürücüye daha iyi çalışma hızı olanakları sunar. Versu modeli, hassas tarım dünyasına mükemmel bir giriş kapısı olan Valtra Akıllı Tarım özellikleriyle entegre edilmiştir.
 

ANA ÖZELLİKLER

Kompakt ama profesyonel

G Serisi, kompakt boyutları hafif ve çevik bir tasarımla bir araya getirir. Tarlada, çiftlik avlusunda veya tamamen farklı bir yerde, bu sizin güvenilir çalışma makinenizdir.

Go–Look–Drive

Kabine kolay ve güvenli giriş ve çıkış ile geniş, kendi kendini temizleyen basamaklar. İki kişi için bolca alana ve geniş bir tavan penceresi dahil her yöne mükemmel görüşe sahip konforlu bir kabin. Kabinin toplam cam alanı 5,7 m2'dir. Valtra shuttle, entegre park konumu ve kullanımı kolay kontrollerle sorunsuz ve güvenli bir çalıştırma sağlar.

Ön yükleyici ustası

Entegre ön yükleyici alt çerçevesi, elektronik kontrol ve mükemmel görüş sağlayan 5,7 metrekarelik cam alanı sayesinde G Serisi, önden yükleyici çalışması için mükemmel bir makinedir.

Otomatikleştir

6 vitesli Powershift ve hıza dayalı AUTO1 otomatik vites değiştirme, yokuşta tutuş ve motor freni kontrolü gibi yakıt tasarrufu sağlayan Valtra otomatikleri ile mükemmel hız kullanılabilirliği sunan Powershift devrimi.

Giriş seviyesi Akıllı Tarım

Daha çok değil, daha akıllı çalışmak ister misiniz? G Serisi, Akıllı Tarıma başlamak için mükemmel bir makinedir. Valtra akıllı çiftçilik özellikleri, Versu ve Active modellerine entegre edilmiştir.

Ekipman

Ön yükleyici için elektrikli joystik kontrolü ve ayarlanabilir hidrolik ve ISOBUS aracılığıyla kolay ekipman kontrolü dahil olmak üzere 100 l/dak'ya kadar akışa sahip gelişmiş 60 kN güç kaldırma ve hidrolik.

G SERİSİNİ DENEYİMLEYİN

res4

AKILLI TEKNOLOJİNİZ

Valtra Smart Farming, birlikte sorunsuz çalışan bir dizi teknolojidir – Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control ve TaskDoc. Teknoloji çözümlerimizin temel tasarım ilkesi kullanım kolaylığıdır.

res4

RAKİPSİZ VALTRA ŞANZIMAN OTOMATİKLERİ

Valtra shuttle kolu, entegre park konumu ve AutoTraction ile sorunsuz bir başlangıç sağlar. Yeni 6 vitesli otomatik vites daha da fazla çalışma hızı sunar. Ve devrim niteliğindeki Valtra otomatik vites değiştirme, sürüşü daha da kolaylaştırıyor: gaz pedalı ve motor freni işlevine sahip AUTO1'de, AUTO2 ise sürücüye vites aralığını belirleme özgürlüğü veriyor. Benzersiz, Yokuşta Kalma işlevidir. Üst model Versu, sürüş kolu aracılığıyla CVT benzeri sürüş bile sunar. 

res4

YENİ STAGE V KOMPAKT MOTORLAR

G Serisi, sıfırdan 4 silindirli bir traktör olarak üretilmiştir.

70 yıllık deneyime sahip Valtra traktörlerinin güç merkezi olan AGCO Power kompakt motorlar, mükemmel güç ve tork özelliği sunar. Küçük boyutlara sahip kompakt 4,4 l motor, mükemmel görüş açısına sahip alçak bir motor kaputu sağlar. Hepsi bir arada motor son işlem sistemi, egzozu Stage V standartlarına göre temizler. Kompakt ünite tamamen traktörün sağ tarafında, kabinin altında bulunur ve burada sadece egzoz gazını temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda görüş alanını da açık tutar. Yüksek hava girişi ve egzoz devridaimine ihtiyaç duymayan bir çözüm, havayı taze ve motor için temiz tutar.

OPSİYON PAKETLERİ

res1

Konfor paketi, konfor alanınızı başka bir düzeye taşır. Bu paket, tüm G Serisi HiTech, Active ve Versu modelleri için mevcuttur.

Konfor paketine dahil olan seçenekler:

    - Ön aks süspansiyonu
    - Süspansiyonlu kabin ve koltuk, Hava Süspansiyonlu +
    - LED ışıklı Work Light Premium veya Premium+
    - Geri Vites Farları Otomatikleri

res1

Teknoloji paketi, G Serisinin ve ekipmanlarınızın bağlanmasını ve çalıştırılmasını daha kolay ve daha verimli hale getiren özellikler ekler. Teknoloji paketi, tüm G Series Active ve Versu modelleri için mevcuttur. 

Bu pakete dahil olan seçenekler:

    - Eksiksiz Valtra Kılavuzu: Novatel veya Trimble antenli 4 seçenekten biri
    - ISOBUS arka
    - Gelişmiş (ASR, radarlı) (yalnızca Versu ile)
    - Soket seti
    - Comfort'tan tüm seçenekler

res1

Technology Pro paketi, sınıfının en iyisidir ve Akıllı Tarım için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Technology Pro paketi, tüm G Series Active ve Versu modelleri için mevcuttur. 

Dahil olan seçenekler:

    - Novatel veya Trimble alıcılı Valtra Kılavuz kontur asistanı
    - Bölüm Kontrolü 24 veya 96 ve Değişken Oran Kontrolü 2 veya 5 için 4 seçenekten biri
    - ek SmartTouch terminali
    - GörevDoc Pro
    - Otomatik U Pilotu
    - Teknoloji paketinin tüm seçenekleri

res1

Technology Pro X paketi, ürün yelpazesinin en iyisidir ve akla gelebilecek tüm Akıllı Tarım teknolojilerini içerir. Technology Pro X paketi, tüm G-Serisi Aktif ve Versu modelleri için mevcuttur. 

Dahil edilen seçenekler:

    - Bölüm Kontrolü 96 ve Variable Rate Control 5
    - 1 yıllık sunucu lisansı dahil TaskDoc Pro
    - 1 yıllık DKE agrirouter lisansı
    - Technology Pro paketinin tüm seçenekleri

res4

ÖN YÜKLEYİCİ

G-Serisi, ön yükleyici ile çalışmak için mükemmeldir. Ve ön yükleyici paketi bu özelliği kullanılabilir hale getirir. Traktörün iyi görüş açısı ve küçük dönüş yarıçapı, bu seçenek paketi ile mükemmel bir şekilde tamamlanmaktadır:

    - Fabrikada takılan ve test edilen ön yükleyici

res4

ÖN YÜKLEYİCİ PRO

Yeni Lift-Load (Kaldır ve Yükle) işleviyle ön yükleyicinizin daha da akıllı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bununla, yükünüzü tartabilir, görev verilerini kaydedebilir ve daha akıllıca çalışabilirsiniz. Panoramik tavan yukarıya doğru daha da iyi bir görüş sağlar. 

Aşağıdaki seçenekler dahildir:

    - Ön yükleyici kantarlı Lift-Load (Kaldır ve Yükle) işlevi, otomatik cihaz sıfırlama, çalışma alanı sınırlamaları, titreşim işlevi ve son konum sönümleme
    - SoftDrive, hidrolik ekipman kilidi ve 4. ve/veya 3. işlevli Live3
    - Panoramik çatı

res4

ÇAYIR PAKETİ

Çok sayıda ön bağlantı seçeneğiyle çayır paketi sizi yem sektöründe ileri götürür. 

Aşağıdaki seçenekler dahildir:

    - Ön bağlantı
    - Ön kuyruk mili

res4

VALTRA UNLIMITED

Siz işi bulun. Bize size çözümünü bulalım.

Traktörünüzü tam ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için herhangi bir opsiyon paketi Valtra Unlimited ile istediğiniz seçenekleri ekleyebilirsiniz.

Valtra Unlimited ile olasılıklar gerçekten tam da bu kadar - sınırsız. Ne istiyorsunuz? Ne hayal ediyorsunuz? Bunu gerçekleştirelim. Özel bir boya işi, traktörünüze dikkatleri üzerine çeken özgün bir görünüm kazandırabilir. İster belediye işleri ve özel makamlar için belirli bir renk şemasına ihtiyacınız olsun, ister yaratıcılığınızın çılgına dönmesine izin vermek isteyin, Valtra Unlimited ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar.

İçeride, Valtra Unlimited traktörler, sürüş konforunu garanti eden ve kabinin görünümüne son bir dokunuş veren dayanıklı, yüksek kaliteli deri direksiyonlar ve koltuklarla donatılabilir. İç paneller de özelleştirilebilir ve daha özel istekler hızlı bir şekilde karşılanabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model Maksimum Güç* Boost* ile Maksimum Güç Maksimum Tork NM
BG kW BG kW Standart Boost
G105 105 78 110 82 440 470
G115 115 85 120 90 460 510
G125e Eco 115 86 125 93 518 555
Standart 125 93 130 97 520 540
G135 135 100 145 107 550 560

 

Daha fazla motor verisi broşürde bulunabilir. Takviye gücü tarla ve yol için mevcuttur (B5 ve daha yüksek hızlardan itibaren). Sigma Power, tüm PTO uygulamaları için mevcuttur, ancak 540E'de mevcut değildir.
* ISO14396