res4

VALTRA N-SERİSİ

VALTRA N SERİSİ: 5. NESİL

Ödüllü N Serisi traktörümüz için hiçbir zorluk çok büyük ve hiçbir görev çok küçük değildir. Boyut, güç ve konforun mükemmel kombinasyonunu arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

Güçlü ama kompakt Valtra N Serisi, traktörünüzle kolay ve verimli çalışma için tasarlanmış ergonomi ve konfor ile Valtra ailesinin çevik beygiridir. Tüm yeni LED gündüz farları, yol kullanımında güvenliği artırır. Sağlam ve güvenilir bir makine olan N Serisi, önemli olduğu yerde büyüktür.

N Serisi tüm cephelerde parlıyor

Çeşitli görevleri yerine getirmek için bir makineye ihtiyacınız olduğunda, N Serisi tüm cephelerde parlar. Pürüzsüz ve çevik hareket, 365 görüş açısı ve güçlü 4 silindirli motor, her türlü işin optimum güç, hassasiyet ve yakıt verimliliği ile halledilebileceği anlamına gelir. Ve yerleşik Akıllı Tarım ile makinenizin işin çoğunu sizin için yaptığından emin olabilirsiniz. 
 

5. NESİL N SERİSİNDEKİ YENİLİKLER NELERDİR?

VALTRA N SERİSİNİZDE GELİŞTİRİLMİŞ KULLANICI ARAYÜZÜ
N Serisi, ergonomiye ve kullanım kolaylığına güçlü bir şekilde odaklanır. 5. nesil güncellemeler, gelişmiş bir kullanıcı arabirimi, kontroller ve bilgileri ihtiyaç duyduğunuz yere yerleştiren akıllı bir A sütunu ekranı içerir. Direksiyon kolonu ve direksiyon simidi daha iyi kullanılabilirlik ve görüş için yenilenmiştir. Ayrıca, Versu ve Direct modellerindeki sektör standardı SmartTouch ile her gün daha fazla kâr ve gönül rahatlığı getiriyor.

ANA ÖZELLİKLER

Gün boyu konfor

N Serisi tamamen iş gününüzü kolaylaştırmakla ilgilidir. Ergonomik kullanıcı arabirimi ve kontroller, bu traktörü sürmeyi bir zevk haline getirir ve kullanıcı dostu A sütunu ekranı, bilgileri ihtiyacınız olan yere yerleştirir.

Öndeki güç

5. nesil N Serisi ödün vermez ve buna öndeki güç de dahildir. Tüm yükler ve hava şartları için AIRES ön aks süspansiyonu ve köşenizdeki tam entegre ön askı ve PTO ile yükleme, kaldırma veya her ikisi için kazanmaya hazır olduğunuzu bilirsiniz. Ve yüklemeden bahsetmişken, evet. N Serisi hala ön yükleyicinin kralıdır.

365 Gündüz ve Gece görünürlüğü

Her şeyi sürücü koltuğundan görün. Görüş gerçekten mükemmel. Yan cam silecekleri yandan görüşünüzü temizler ve 10 tavan havalandırması camların buğulanmamasını sağlar. LED gündüz farları güvenliği artırır ve çalışma deneyiminizi geliştirir.
 

Zamandan ve paradan tasarruf etmek için tasarlandı

Sorun sadece yakıt tasarrufu sağlayan motor veya yüksek çıkış değil. Veya yerdeki güç, şanzıman otomatikleri veya çeviklik. N serisinin tamamı, zamanınızı, paranızı kurtarmak için tasarlanmıştır. Valtra ile düşük maliyeti ve iyileştirilmiş verimlilik her zaman planın bir parçasıdır.

Çok amaçlı

Her türlü arazide rahatça sürün. Yüksek yol hızları, yolda sorunsuz bir sürüş deneyiminin yanı sıra arazide konfor için yüksek yerden yükseklik ve pnömatik ön süspansiyon elde edersiniz. Valtra Unlimited ile traktörünüzü çiftlikler ve tarlalar için özelleştirin, bir ön yükleyici ekleyin veya ormancılık veya belediye işleri için araçlar seçin. Neye ihtiyacınız varsa, onu gerçekleştirebiliriz.
 

TwinTrac geri sürüş

Valtra'nın benzersiz TwinTrac geri sürüş sistemi ile ileri ve geri sürün. İnanılmaz arka görüş açısı ve isteğe bağlı Skyview tavan ile her yönde etkili ve güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz.
 

res4

SMART FARMİNG (Akıllı Tarım)

Valtra Smart Farming, birlikte sorunsuz çalışan bir dizi teknolojidir – Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control ve TaskDoc®. Teknoloji çözümlerimizin temel tasarım ilkesi kullanım kolaylığıdır.

Daha üretken olmak, girdileri korumak ve tarlalarınızın verimini artırmak için Akıllı Tarım teknolojisini kullanın. N Serisi, tüm görevlerinizi kolaylaştıran kullanışlı teknolojiyle doludur.

Tüm akıllı işlevler, yenilikçi SmartTouch kolçağımızla kontrol edilebilir. Görevler, tıpkı akıllı telefonunuzda olduğu gibi, dokunma ve kaydırma işlemleriyle yönetilir, ancak daha da kolaydır. Smart Farming özelliklerine Active ve HiTech modellerinde de sahip olabilir ve SmartTouch Extend ekranından kontrol edebilirsiniz.

Valtra Guide, çiftlik boyutu ne olursa olsun verimliliği artırmaya, örtüşmeyi azaltmaya ve operatör konforunu artırmaya yardımcı olur. Bu gelecek - şu anda oluyor!

res4

EŞSİZ VALTRA ŞANZIMANLAR

Valtra'nın N Serisi şanzımanları, Valtra tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir ve beşinci nesil, yeniden yeni özellikler getirir. Valtra ile Powershift traktörünüzü bir CVT gibi kullanabilirsiniz. Otomatik modlarda şanzıman, hızlanma ve tork gereksinimlerinize göre vites değiştirir, böylece her zaman en iyi yakıt ekonomisini ve ihtiyacınız olan gücü elde edersiniz. Direct modellerinde, Direct CVT şanzıman size tüm çalışma hızlarında benzersiz performans ve yüksek verimlilik sağlar. Düşük hızlar ve ağır çekişten hafif karayolu taşımacılığına kadar her zaman doğru güce sahip olacaksınız.

SEÇENEKLER

HiTech Active Versu Direct
Beş vitesli powershift Beş vitesli powershift Beş vitesli powershift Verimli Valtra CVT
Açık merkezli 73/90 litre hidrolik LS - hidrolik LS - hidrolik Otomatik ve manuel modlar
Mekanik sürgülü valf kontrolleri Mekanik hidrolik kontroller 115 lpm standart pompa kapasitesi LS - hidrolik
Temel veya Kolçak kontrolleri 115 lpm standart pompa kapasitesi İsteğe bağlı 160 l/200 l pompalar SmartTouch kullanıcı arabirimi
Akıllı A sütunu ekranı İsteğe bağlı 160 l/200 l pompalar SmartTouch kullanıcı arabirimi Akıllı A sütunu ekranı
  Akıllı A sütunu ekranı Akıllı A sütunu ekranı  

 

res4

A-sütun ekranı

Geniş, net ve A sütunlu ekran tüm modellerde standart olarak gelir. Gerekli traktör bilgilerini görüntüler, önemli traktör ayarlarının kontrolünü sağlar ve traktör performansının izlenmesine yardımcı olur. Tüm ayarlar bir çevirme düğmesi ve iki basmalı düğme ile kolayca kontrol edilir.

Üst kısım

Ekranın üst kısmı yer, hızınız, saat zamanı, motor devri ve yakıt seviyeleri gibi temel bilgileri gösterir. Gerektiğinde, ekranın geri kalanı karartılabilir.

Orta ve alt kısım

Orta ve alt ekranlar, önceden ayarlanmış vitesler ve seyir hızları dahil olmak üzere traktörün şanzıman durumunu ve performansını gösterir. Siz ve görevleriniz için gerekli olan bilgileri görüntülemek için alanları yapılandırabilirsiniz. HiTech ve Active modellerinde ayarlar için kullanımı kolay bir araç olarak da çalışır.

Bilgi ve uyarı lambaları

Gerektiğinde yanan iki LED simge matrisi olarak A sütunu ekranına da entegre edilmiştir.

res4

SAĞLAM STAGE V MOTOR

201 bg N Serisi motor, sınıfının en iyi güç-ağırlık oranına sahip en güçlü 4 silindirli traktör konumunu koruyor. N Serisi, performanstan ödün vermeden son derece çeviktir. Gelişmiş motor özellikleri, iş makinenizin güvenilir olmasını ve hiçbir ek ücret ödemeden en son emisyon standartlarını karşılamasını sağlar.

Doğru boyutlandırılmış AGCO Power motor

4,9 l'lik motorla, performansa en iyi şekilde uyarlanmıştır. Bu, tüm motor hızlarında düşük yakıt tüketimi ve güçlü çekiş gücü anlamına gelir.

Sağlam egzoz son işlemi

Tıkanan bir motor ve pahalı servis derdi olmadan traktörünüzü çalıştırabilirsiniz. Motor, Stage V standardına göre egzozu temizler

En iyi genel ekonomi

Valtra ve AGCO Power, 70 yıllık bir ortaklığa bakıyor. Valtra ve AGCO Power, sorunsuz bir şekilde birlikte çalışarak yakıt tüketimini en verimli düzeye getirmeyi başardı. N Serisi motorlar, 600 saatlik servis aralığına ve daha düşük bakım maliyetleri için hidrolik kaldırıcılara sahiptir.
 

res4

ÖN YÜKLEYİCİNİN KRALI

Valtra N Serisi zaten bir ön yükleyici uzmanı olarak biliniyor ve şimdi daha da iyi. Entegre ağır hizmet yükleyici alt şasisi ve lock-and-go yükleyici ataşmanı ile birlikte gelir. Kapalı boru tesisatına sahip modern temiz kiriş tasarımı, yükünüzü mükemmel bir şekilde görebilmeniz için traktör kaporta hattını takip eder. Ve bir Valtra olduğu için, ön yükleyicinizi tam ve rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Tüm modellerde elektrikli kol dayama kontrolleri ve üç işlevli bir hidrolik joystik bulunur. Ön yükleyici ayarlarınızı yeni A sütunu ekranından da yapabilir ve görüntüleyebilirsiniz.
 

OPSİYON PAKETLER

İhtiyaçlarınızı karşılamak için uygun maliyetli seçenekler

İş makinenizi Valtra ile oluşturmak başlı başına bir deneyimdir. Sınırsız sayıda farklı kombinasyon ekleyerek seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı aksesuar ve seçenek sunuyoruz. Seçim yapmak zor olabilir, bu yüzden artık karar vermenize yardımcı olacak uygun maliyetli opsiyon paketleri sunuyoruz.
Opsiyon paketleri, yeni bir traktör belirlemeyi kolaylaştırır: önemli hiçbir şey atlanmaz ve traktörün yeniden satış fiyatı da dikkate alınır. Paket olarak satın alındığında, ekipman ayrı olarak sipariş edildiğinden daha ucuzdur.
Hepsinden iyisi, seçenek paketleri sizi Unlimited Studio'dan ek özellikler seçmekten alıkoymaz.

res4

COMFORT / KONFOR

Konfor paketi, havalı süspansiyonlu sürücü koltuğu, süspansiyonlu kabin, ön aks süspansiyonu, joystikli kontrol kolçağı ve otomatik geri vites lambaları gibi yükseltilmiş özelliklerle konfor seviyenizi artırır.

    - Direksiyon sensörlü ön aks 4WD Ağır Hizmet Hi-Lock (yalnızca N134H,A,V)
    - AIRES Ön Aks Süspansiyonu ve Basınçlı hava sistemi
    - Geniş açılı ön cam sileceği
    - Süspansiyonlu kabin
    - Koltuk, Hava Süspansiyonlu+ veya Valtra Evolution
    - LED ışıklı Work Light Premium veya Premium+

res4

COMFORT PRO / KONFOR PRO

Konfor Pro paketi, Konfor opsiyon paketinde bulunan her şeye ve daha fazlasına sahiptir. Birinci sınıf iç mekan seçenekleri ve sağ cam sileceği, çalışma konforunuzu artırır. Otomatik klima ve alt ısıtıcı ünitesi, kabin ikliminin çalışma için konforlu olmasını sağlar.

    - Birinci sınıf iç mekan
    - Otomatik klima + zemin ısıtıcı ünitesi
    - Sağ yan cam sileceği

VALTRA UNLIMITED

Bir traktör, belediye işleri, ormancılık, havaalanı bakımı, savunma amaçları ve tabii ki çiftçilik için mükemmel bir makinedir. Sadece doğru yapılması gerekiyor. Değişen iş ihtiyaçları veya kalabalığın arasından sıyrılma isteği nedeniyle UNLIMITED’e geçmek için her zaman bir neden vardır. Ne istiyorsunuz? Ne hayal ediyordunuz? Biz bunu gerçekleştirelim.

Her amaç için performans

Unlimited stüdyo, normal üretim sürecinde doğrudan üretim hattından temin edilemeyen tüm aksesuar ve ekipmanları takabilir. Valtra Unlimited ile traktörünüz, her ortamda performans göstermeniz için gereken tasarım, konfor ve özelliklere sahip, sizin tarafınızdan verilen özelliklere göre üretilmiş gerçek bir çok amaçlı araçtır.

Fabrikada montaj

Valtra Unlimited stüdyosu tarafından takılan tüm aksesuar ve ekipmanlar fabrika garantisi kapsamındadır ve bunların tüm servis ve yedek parçalarını da sağlıyoruz. Unlimited Studio'dan temin edilebilen aksesuarlar ve ekipmanlar arasında ek lambalar, merkezi yağlama, stereo sistemler ve çok daha fazlası bulunur.
 

res4

CONNECT, CARE & GO

Servis konseptimizle içiniz tamamen rahat olsun: Hızlı günlük servis kontrolleri, 600 saatlik servis aralığı ve Valtra Connect, Care and Go.

Connect
Traktör verileri, bilgileri ve hizmetleri: Her yerde, her zaman bağlantıda kalın

Care
Fabrikada uzatılmış garanti: Tamamen gönül rahatlığı.

Go
Bakım sözleşmesi: Çalışma sürenizi en üst düzeye çıkarın

KOLAY GÜNLÜK SERVİS

Kesintisiz bir iş günü sağlamak için yalnızca beş hızlı kontrole ihtiyacınız var. Tüm bakımların yapılması kolaydır.

Lastik ve yağ sızıntıları için görsel kontrol.

Izgaraları ve radyatörü temizleyin.

Soğutma sıvısı seviyesini kontrol edin.

Yakıt ve AdBlue seviyelerini kontrol edin.

Motor yağı seviyesini kontrol edin.

Şanzıman yağı seviyesini kontrol edin.

res4
res4

MALİYET KONTROLLÜ FİNANSAL İSTİKRAR

Bir Valtra makinesinin finansmanı artık her zamankinden daha kolay ve daha esnek. AGCO Finance tarafından sunulan Rent, Buy, Lease programı ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir finansman çözümü oluşturabiliyoruz. Connect, Care & Go ile birlikte işletmenizi uygun maliyetli ve istikrarlı tutmanın en iyi yoludur.

Buy – Satın al
Opsiyonel Connect, Care & Go ile traktör sahipliği

Rent - Kirala
Kapsamlı hizmetler ile kısa süreli kiralama

Lease – Operasyonel kiralama
Hizmet sözleşmesi olan veya olmayan operasyonel kiralama
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model Maksimum Güç* Maksimum Güç Boost* Maksimum Tork NM
BG kW BG kW BG kW
N135 135 99 145 107 570 620
N155e EOC 155 114 165 121 660 700
STD 155 114 165 121 610 660
N175 165 121 201 147 680 800

 

Ek motor verileri için özellik tablosuna bakın. Sigma Power ile arazi ve yol operasyonunda PTO operasyonunda boost performansı da mevcuttur. N175 modeli için arazi çalışması için boost gücü 175 bg'dir. * ISO 14396'ya göre