Servis Hizmetlerimiz

Kutlucan firmasının temsilciliğini yapmış olduğu markalar, dünyanın en prestijli ve kaliteli makinelerini üretmektedir. Bu firmalar; makine teknolojileri ve makinelerin kullanılması açısından büyük deneyimlere sahip firmalardır.

Üretici firmaların makinaların kaynak kitaplarında önermiş oldukları servis aralıkları, ilgili firmaların uzun testleri ve deneyimleri sonucu tespit edilmektedir. Bu servis aralıklarına uyularak yetkili servisler tarafından yürütülecek servis hizmetleri makinenizin değerinin korunmasını, maksimum performans elde edilmesini, güvenli ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Düzenli olarak yapılacak servis hizmetleri makinenizin ömrünün uzamasına ve onarım ihtiyacının azalması dolayısı ile zaman ve mali kayıplarınızın en alt düzeye düşürülmesini sağlar. Ayrıca bakımlı bir makinenin ikinci el değerinin büyük ölçüde korunmasını da güvence altına alır.

Makinenizin ilk günkü kalitesi ile kullanmanın devamını sağlamak için periyodik bakımlarınızı önerilen aralıklar ile deneyimli ve eğitimli Fendt, Amazone, Geringhoff yetkili servisi olan firmamıza yaptırmanızı öneriyoruz.