res4

VALTRA Q-SERİSİ

VALTRA Q Serisi Traktörler 230-305 BG

Q Serisi, birlikte çalışmak bir zevk ve bir sürücünün rüyasıdır. Gelişmiş verimlilik ve karlılık için güç, pratiklik, hassasiyet ve performansın mükemmel kombinasyonunu sunar. Q Serisi, Q harfi büyük olan Kaliteli bir traktördür. Bu nedenle, Q sertifikalı bayiler, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetkili tek profesyonellerdir. Q Serisinin uygun toplam sahip olma maliyetinden ve akıllı tarım avantajlarından maksimum faydayı elde etmenizi sağlamak için en iyi bilgi, hizmet ve satış sonrası yetenekleri temsil ederler. İşletmeniz her görevi yerine getirmek ve herhangi bir ekipmanı kullanmak için yeterli güce sahip bir makineye ihtiyaç duyduğunda, Q Serisinin 7,4 litrelik 6 silindirli motoru ve CVT şanzımanı ihtiyacınız olan gücü ihtiyacınız olduğu anda sağlar. Tutarlı tork ve yüksek güç dağıtımı, işi yapmak için her zaman çıktıya sahip olduğunuz anlamına gelir.

Profesyonel gibi düşünür

Akıllı teknoloji standart olarak mevcuttur ve sürücü kabinine sorunsuz bir şekilde entegre edilir ve nihai rahatlık ve kullanım kolaylığı için ergonomik olarak yerleştirilmiştir. Q Serisi ile ilgili her şey, görünürlüğü ve tüm gün konforu en üst düzeye çıkarmak için akıllıca tasarlanmıştır. SmartTouch kullanıcı profilleri, sürücüler ve görevler arasında hızlı ve kolay geçiş sağlar. Gelişmiş telemetri, kolay ve sorunsuz filo yönetimi ile MYBS entegrasyonu sağlar ve %101 çalışma süresi sağlar. Q Serisi ile daha çok iş yapın ve bunu iyi yapın.

res4
res4

DÜŞÜK TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ

Güvenilirlik, öngörülebilirlik, yakıt verimliliği, kullanım kolaylığı ve işinizi daha verimli hale getiren teknoloji -Q Serisi, kârınızı en üst düzeye çıkaran bir Pro'dur.

Yakıt tasarrufu

Piyasadaki en iyi aktarma organı olarak otomatik olarak yakıt tasarrufu yapın ve SmartTouch aracılığıyla gelişmiş şanzıman yönetimi her zaman düşük çalışma devirlerini garanti eder. Q Serisinin daha uzun servis aralıkları ve daha hızlı, daha kolay servis sayesinde daha uzun süre çalışmaya devam edin ve arıza süresi konusunda endişelenmeyin.

Ofis masrafların tasarruf edin

Q Serisinin kullanımı kolay, başlangıç seviyesindeki akıllı tarım özellikleri, sahada zamandan, girdilerden ve paradan tasarruf sağlar. Hareket halindeyken, Valtra'nın akıllı telemetri çözümü Connect, Q Serisi filonuzun tamamında potansiyel iş verimliliklerini belirlemeyi kolaylaştırır. TaskDoc Pro, Q Serisi ve FMIS sisteminiz arasındaki veri aktarımını yönetmeyi kolaylaştırdığından, ofisteki evrak işlerinde zamandan tasarruf edin.

Q ÖZELLİKLERİ

res4

Piyasadaki en iyi akıllı tarım yüksek beygir gücüne sahip traktör

Üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için güç, zeka ve çok yönlülüğe sahip bir iş canavarı

Kaliteli makineniz, kaliteli hizmeti hak eder.

Sürmesi keyifli, çalıştırması kolay ve birlikte çalışması keyifli

Sürdürülebilirlik için tasarlandı

Hava nasıl olursa olsun 7/24 çalışın

Model Maksimum Güç Maksimum ilave Güç Maksimum Tork Nm
BG kW BG kW Standart Boost
Q225 230 169 250 184 1000 1100
Q245 245 180 265 195 1100 1200
Q265 265 195 290 213 1200 1280
Q285 285 210 305 224 1280 1280
Q305 305 224 305 224 1280 1280

Daha fazla motor verisi için özellikler tablosuna bakın. Q225 - Q285: Takviye değerleri yol hızlarında ve ayrıca hidrolikten veya PTO'dan güç tüketimi arttığında ve traktör hareket halindeyken mevcuttur.

Q 305 modeli ile taşıma hızlandırma kademeli olarak devreye girer ve tüm hızlarda kullanılabilir. Q 305 modelinin takviyesi, traktör dururken bile (traktör yer hızı 0 km/s'dir) PTO kullanımı için mevcuttur.

res4

CANAVAR GİBİ ÇALIŞIR: AKILLI GÜÇ

BÜYÜK MOTOR BUZDAĞININ SADECE UÇU

Bir Canavar gibi çalışmak için Q Serisinden ihtiyaç duyduğunuz güç akıllıca kullanılır ve ihtiyacınız olduğu anda ihtiyaç duyduğunuz yere yönlendirilir.

EcoPower konsepti, denenmiş ve test edilmiş AGCO motorunun yüksek torkunun ve sağlamlığının düşük devirlerde kullanılmasını ve 1500 ila 1800 rpm aralığında sürekli olarak yüksek kalmasını sağlamak için ağır çekme için üretilmiştir. Maksimum güce 1850 rpm'de ulaşılır.

    - Güvenilir bir motor
    - Güvenilir şanzıman
    - Üstün süspansiyon
    - Ağır hidrolik
    - Geç saatlere kadar çalışmak. Çalışma lambaları.
    - Dengeli bir canavar
    - Eksiksiz Konfor

res4

AKILLI TARIM

Akıllı tarım, daha verimli, karlı ve sürdürülebilir tarım için esastır. Yenilikçi ve popüler SmartTouch kolçağımız, akıllı tarımın gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. Görevler tıpkı bir akıllı telefon gibi basit ve tanıdık kaydırma ve dokunma hareketleriyle yönetilir... sadece daha kolay! Operatör profilleri ve görevleri bir filodaki traktörler arasında kolayca paylaşılabilir, bu da herhangi bir sürücünün herhangi bir kabine binip hemen işe koyulabileceği anlamına gelir.

res4

SMARTTOUCH

Ödüllü Valtra SmartTouch kol dayanağı kullanıcı arayüzü, ergonomik ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmış eksiksiz bir işletim ortamıdır.

9 inç dokunmatik ekran

SmartTouch, kullanımı kolay 9 inç dokunmatik ekrana ve çok işlevli kola sahiptir. Çok işlevli kol, traktörün hızının yalnızca çok işlevli kol kullanılarak yönetilebildiği kolay ve ergonomik bir dikey tasarımla nihai kontrolü operatörün ellerine verir. Ek olarak, operatörler kaldıracı kullanarak kaldırma, hidrolik ve ISOBUS ekipmanlarını kontrol edebilir.

Kullanması keyifli bir Joystick

Valtra'nın yenilikçi ve ergonomik SmartTouch kumanda kolu, öne ve arkaya takılan ekipmanlar için tamamen programlanabilir bir hidrolik kumandadır. Üçüncü işlev kolu, joystick ile manevra yapmaya devam ederken en sık kullandığınız işlevi kontrol edecek şekilde programlanabilir.

res4

SmartTouch Extend ile ikinci terminal kullanın

SmartTouch Extend ikinci terminali, gelişmiş ISOBUS uygulamaları için SmartTouch'a mükemmel bir eklentidir. Gelişmiş üretkenlik için operasyonunuzun tam bir resmini elde etmek için ISOBUS ekipmanınızı veya Valtra Guide operasyonlarınızı doğrudan parmaklarınızın ucunda ve göz hizasında yapılandırın ve görüntüleyin. SmartTouch Extend ayrıca kamera ekranı olarak da kullanılabilir.

res4

Başınız ağrımadan tarla başı yönetimi

Valtra SmartTouch, en kolay tarla başı yönetimi sistemini sunar. Otomatik U-Pilot ile sürüş sırasında kaydederek veya 9” dokunmatik ekranı kullanarak dururken programlayarak sıralamanızı yapılandırabilirsiniz. M1, M2 ve M3 düğmeleri, her biri 24 adede kadar işlemi yönetebilen tamamen farklı üç sıra için programlanabilir. Tüm ayarlar uygun profile kaydedilir (örn. pulluk).

res4

Kamera ekranı

SmartTouch dokunmatik ekranı kamera ekranı olarak kullanarak arka görüşü ve güvenliği artırın.

res4

Akıllı görünün

SmartTouch, SmartTouch Extend ve A Sütunu ekranı ile Q Serisi kabin, verimli, konforlu ve üretken bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri görüntüleyen akıllı bir kokpite dönüşür.

res4

A-sütünu ekranı

Büyük A-sütünu konsolu, sürücünün güvenliğini ve rahatlığını artırmak için göz hizasında ve kolayca erişilebilecek bir yerde bulunur. Net ekran, operatörün çalışırken ihtiyaç duyduğu tüm traktör bilgilerini gösterir. Temel bilgiler, basit bir döner kodlayıcı ve iki düğme ile kolayca ve içgüdüsel olarak kontrol edilir. Yolda, A sütunu ekranı, sürücünün yola konsantre olabilmesi için gerekli olmayan bilgileri otomatik olarak karartır.

Üst

Ekranın üst kısmı, verimli ve güvenli bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere öncelik vererek, yer hızınız, saat zamanınız, motor devriniz ve yakıt seviyeleriniz gibi temel bilgileri gösterir. Gerektiğinde, dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirmek için ekranın geri kalanı karartılabilir.

Orta ve alt

Orta ve alt ekranlar, CVT ayarları ve seyir hızları dahil olmak üzere traktörün şanzıman durumunu ve performansını gösterir. Sürücüler, görevleri ve bireysel ihtiyaçları için gerekli olan bilgileri görüntülemek için ekranın iki alt alanını yapılandırabilir.

Bilgi ve uyarı lambaları

Önemli bilgiler ve uyarı ışıkları, gerektiğinde yanan iki sıra LED ışıkta görüntülenerek sürücünün olası sorunlardan hemen haberdar olmasını sağlar ve güvenlik ile çalışma süresini iyileştirir.

TEKNOLOJİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA

TAM OTOMATİK SAHA DENEYİMİ

res4

Otomatik U-Pilot tarla başı yönetim sistem

Otomatik U-Pilot ile, traktör belirli bir sürülmemiş arazi hattının üzerinden geçtiğinde, işi hem kusursuz bir şekilde hassas hem de kolay hale getirerek, tarla başı yönetim dizinizi otomatik olarak başlatabilirsiniz.

SmartTurn

SmartTurn ile saha işletim deneyimi tamamen otomatik hale gelir ve sürücülerin dikkatini tamamen eldeki ekipmana ve göreve odaklamak için serbest bırakır. Toprak sıkışmasını en aza indirmek ve hızı ve verimliliği artırmak için otomatik dönüş modelleri arasından seçim yapın.
Valtra Otomatik U-Pilot özelliğimizi SmartTurn özelliğiyle birleştirmenizi öneririz çünkü o zaman her geçiş ve her dönüş tamamen tutarlı olacaktır. Böylece tarlada geçirilen uzun günlerin stresi ve yorgunluğu hafifletilerek iş olabildiğince kolaylaştırılırken, gereksiz dönüşlerden ve üst üste binen hatalardan kaçınılabilir.

res4

MAKİNE YÖNETİMİ

Q Serisi, kendi başına veya daha büyük bir filonun parçası olarak sorunsuz bir şekilde çalışan bir canavardır. İster tek bir traktörle çalışın ister bir makine filosunu yönetin, güvenilirlik, doğruluk ve basitlik, işi daha kolay ve daha karlı hale getirmede önemlidir. Valtra'nın telemetri ve bağlantı çözümleri, Q Serisinin gerçek zamanlı olarak ne yaptığını/yapmakta olduğunu takip etmenize ve daha kolay raporlama ve belge oluşturma için veri toplama ve işlemeyi otomatikleştirmenize yardımcı olur.

res4

VALTRA CONNECT

Bir Profesyonel gibi senkronize edin! Karlılığınızı iyileştirmek için zamandan ve paradan tasarruf etme konusunda ciddiyseniz, Q Serisinin telemetrisi size ve işinize mükemmel şekilde uyacaktır. Valtra Connect, traktör etkinliğini ve GPS hareketlerini gerçek zamanlı olarak kaydeden telemetri çözümümüzdür. Veriler, bilinçli kararlar vermenin anahtarıdır. Traktör hareketi, hareketsizlik ve genel lojistik hakkında veri toplayarak planlarınızı optimize edebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Valtra Connect, tüm bir filoyu izlemenize ve mobil cihazınıza gerçek zamanlı ve tarihsel olarak gönderilen durum bilgilerini almanıza olanak tanır. Verilerinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişin.

res4

TASKDOC PRO

İster bir traktörü ister birden fazla traktörden oluşan bir filoyu yönetin, TaskDoc Pro evrak işleriyle uğraşırken size zaman kazandırır. TaskDoc Pro, ISOBUS standartları TC-BAS ve TC-GEO'yu destekleyen %100 ISOBUS uyumludur. Veri toplamayı otomatikleştirmek, işinizi yönetmenize yardımcı olmak ve genişleyen yasal belgeler yelpazesiyle uyumluluğu desteklemek için Çiftlik Yönetim Bilgi Sistemleri (FMIS) ile birlikte çalışır. TaskDoc Pro ile akıllı tarım operasyonlarını istediğiniz zaman ofisinizden önceden planlayabilirsiniz. Normal bir USB bellek veya mobil/hücresel ağ aracılığıyla bilgisayarınız ve traktörler arasında doğru şekilde planlanmış görevleri güvenli ve basit bir şekilde aktarın.

TaskDoc Pro ile daha az evrak işi var. Traktör çalışırken entegre yerleşik hesaplayıcılar, traktörden ve ISOBUS ekipmanından çalışılan alanlar, tüketilen yakıt ve harcanan zaman gibi verileri kablosuz olarak kaydeder. Görevin sonunda, belge üretimi için ihtiyacınız olan tüm veriler otomatik olarak oluşturulacaktır. Tamamlanan görevlerin ve gerçek uygulama oranlarının doğru kayıtlarını doğrudan bilgisayarınıza alırsınız. İstediğin zaman. Herhangi bir yer.

res4

AGRIROUTER

Herhangi bir ekipmanla ve farklı MYBS'lerde sorunsuz çalışın. Q, Pro takım oyuncusudur. Agrirouter, Valtra'nın çiftçilik bağlantı çözümlerine güç veren teknolojidir. Agrirouter, üretici veya satıcı ne olursa olsun, makineler ve tarımsal yazılımlar arasında veri aktarımını kolaylaştıran evrensel bir sistemdir. Valtra, Agrirouter'ın güvenilir bir iş ortağı olduğundan, Q Serinizin Agrirouter uyumlu Çiftlik Yönetim Bilgi Sisteminiz (FMIS) ile tamamen entegre olacağından emin olabilirsiniz. Agrirouter evrensel bir endüstri standardı olduğundan, en iyi hizmeti sağlamak, arıza süresini en aza indirmek ve sahada geçirilen süreyi en üst düzeye çıkarmak için bilgileri yükleniciler, bayiler ve hizmet sağlayıcılar gibi güvenilir dış ortaklarla paylaşmayı seçebilirsiniz.

MAKSİMUM ÇALIŞMA SÜRESİ

Uzun saatler ve sıkı teslim tarihlerinde çalışarak, Q Serinizin %101 çalışma süresi sağlayarak orada olacağını bilirsiniz. Q Serisi, her gün performans sergileyen, yüksek performanslı, soylu bir Canavardır. Herhangi bir Profesyonel gibi, Q Serisi de arkasında özel bir ekibe ihtiyaç duyar. 7/24 yanınızdayız. Q Serisini satın almadan önce bile, uzman Q sertifikalı satıcınız kişisel rehberlik, gösteriler ve özel finansmanla size hizmet etmek ve tavsiyelerde bulunmak için oradadır. Ama bu sadece başlangıç. Traktör deneyiminizi olabilecek en iyi hale getirmek bizim işimiz. Kolay Bağla, Önem Ver ve Git hizmet konseptimiz rakipsiz pratiklik sunar. Verileri güvenilir hizmet ortaklarıyla paylaşmayı seçin; onlar da makinenizin sağlığını ve durumunu sizinle aynı anda bilsin. Birlikte, size en uygun olan zaman için bakımı planlayabilir ve her zaman ücretsiz bir Q Serisine erişebileceğinizi bilirsiniz.

res4

KENDİ Q ONAYLI BAYİİNİZ

Valtra, %100 verimlilikle çalışmanızı sağlamak, Q Serisinin üretkenlik avantajlarından en iyi şekilde yararlanmak ve iş ihtiyaçlarınızı desteklemek için Q Serisi için en iyi bayileri ve servis ortaklarını belirlemiştir. Yalnızca özel Q sertifikalı satıcılar Q Serisini satma yetkisine sahiptir.

İÇ HUZUR. SİZİN ELİNİZDE.

Belirsizliğin hüküm sürdüğü bir dünyada, kolayca tahmin edilebilen maliyetler ve tasarruflarla birlikte gelen güvenilirlik ve güvence, üzerinizdeki yükü alabilir. Bu nedenle size bir traktör veya tüm bir filo için bir dizi esnek finansman çözümü sunuyoruz. AGCO Finance tarafından sunulan Rent, Buy, Lease programı ile bireysel ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir finansman çözümü oluşturabiliriz. Connect, Care & Go ile, servis maliyetlerinin aylık giderlerinize dahil edildiğini ve teşhis verilerinin, sorunlar ortaya çıkmadan önce önleyici bakım ihtiyacını tahmin etmek için servis ortaklarıyla paylaşılabileceğini bilmenin rahatlığını yaşarsınız. Q Serinizin bir servis merkezine götürülmesi gerekirse, özel Q sertifikalı satıcınız, en iyi yaptığınız şeyi yapmaya devam edebilmeniz için yedek bir ödünç traktör sunabilir.

res4

Connect, Care & Go

Servis konseptimizle içiniz tamamen rahat olsun: Hızlı günlük servis kontrolleri, 600 saatlik servis aralığı ve Valtra Connect, Care and Go.

Q UNLIMITED

res4

VALTRA UNLIMITED

SİZ İŞİ BULUYORSUNUZ. BİZ ÇÖZÜMÜNÜ BULUYORUZ.

Bu sizin traktörünüz. İhtiyaçlarınız, istekleriniz veya arzularınız ne olursa olsun. Traktörünüzü işinize, markanıza veya hayallerinize uyacak şekilde uyarlamak için aksesuarlar ve seçeneklerle UNLIMITED seçmek için her zaman bir neden vardır. Ne istiyorsunuz? Ne hayal ediyordunuz? Bunu gerçekleştirelim.

res4

Her amaç için performans

UNLIMETED  stüdyo, üretim hattımızda standart olarak bulunmayan herhangi bir aksesuar veya özel ekipmanı takabilir. Valtra Unlimited ile traktörünüz, her ortamda başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz tasarım, konfor ve özelliklerle benzersiz özelliklerine göre üretilmiş gerçek bir çok amaçlı araçtır.

res4

FİNLANDİYA'DA FABRİKADA MONTAJ

Unlimited Studio, Finlandiya'nın Suolahti kentindeki Valtra fabrikasında yer almaktadır. Valtra Unlimited stüdyosu tarafından takılan tüm aksesuarlar ve ekipmanlar fabrika garantimiz kapsamındadır. Sınırsız montaj seçenekleri için tüm servis ve yedek parçaları da sağlıyoruz. Unlimited Studio'dan temin edilebilen aksesuar ve donanımlar arasında ek çalışma ve uyarı lambaları, ön yükleyici ölçeği, birinci sınıf deri direksiyon simidi ve koltuklar, geniş bir boya renkleri yelpazesi, merkezi yağlama, stereo sistemler ve çok daha fazlası yer alır.

SINIRSIZ TARIM ÖZELLİKLERİ

Unlimited Studio, hem Q Serisinin üretkenliğini ve verimliliğini hem de sürücünün güvenliğini ve konforunu artırmak için bir dizi seçenek sunar.

Unlimited, Q Serinizin her zaman sorunsuz çalışmasını sağlamaya yardımcı olan ve zahmetli manuel yağlama ihtiyacını ortadan kaldıran otomatik bir merkezi yağlama sistemi sunar. Akıllı merkezi lastik şişirme sistemimiz, toprağınızın yapısını korurken zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Unlimited tarafından takılan komprosör sistemi, ISOBUS üzerinden kontrol edilir ve SmartTouch ekranında gerçek lastik basınçlarını gösterir. Yuvarlanma direncini artırmak (hem tarlada hem de yolda), iz derinliğini ve toprak sıkışmasını azaltmak, yakıt tüketimini yüzde 10-15'e kadar azaltmak ve lastik aşınmasını azaltmak için ideal basınçları ayarlamak üzere önceden programlanmış SmartTouch düğmelerini kullanın.

Unlimited, görüş alanını iyileştirmek ve operatörler için güvenli çalışma saatlerini uzatma  k için LED Işık çubukları, uyarı lambaları ve sinyalizasyon panelleri dahil olmak üzere birçok güvenlik özelliğine uyabilir.

Ön yükleyici kantarları işinizin hassasiyetini ve verimliliğini artırır. Yükleyiciler, traktöre uyacak şekilde bile boyanabilir. Unlimited ile Q Serisi, filonuzun yaptığınız iş kadar profesyonel görünmesini sağlamak için bir dizi standart ve metalik boya seçeneği ve profesyonel bantlama ile daha da 'Pro' görünüyor.

SmartTouch terminalinin yeniden konumlandırılması, ek güneşlikler ve deri koltuklar ve direksiyon simidi gibi dayanıklı, profesyonel kaplamalar gibi sınırsız seçenekler sürücü için ergonomiyi ve konforu artırabilir. Unlimited Studio, Q Serisi ile Kaliteyi büyük bir Q ile getiriyor!