Fendt Squadra 1290 UD

Ürün Açıklaması

Fendt Squadra 1290 UD. Durdurulamaz.

Fendt Squadra 1290 UD kare balya makinesi, son derece yüksek balyalama yoğunlukları ve verimli iş hacmi sunar. Dış tasarımları, Fendt kare balya makinelerinde bir nesil değişikliğinin habercisidir. ABD, Hesston'daki AGCO fabrikasından çıkan bu güçlü, sağlam ancak hafif ve kompakt makine, onlarca yıllık geliştirme deneyimi sayesinde yenilikçi genel konsepti, güvenilirliği ve maksimum dayanıklılığı ile karakterizedir.

Fendt, birinci sınıf üst model Squadra 1290 UD ile çığır açıyor. Makine, yeni geliştirilmiş bir iplik sınıfı ile bağlantılı olarak yenilikçi bir ultra ana dişlinin yanı sıra 6 çift düğümleyici ile donatılmıştır.

  Fendt 1290 Squadra UD
 Genişlik 120 cm
 Yükeseklik 90 cm
 Uzunluk maks. 274 cm


Yeni Fendt Squadra 1290 UD ile artık sınır yok. Müşterilerin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve uzun nakliye rotalarını karlı hale getirebilmek için Fendt Squadra 1290 UD, geleneksel kare balya makinelerine göre %20 daha fazla ağırlıkta balya üretebilecek şekilde tasarlandı. Bu, daha ağır ve daha yoğun balyaları yüklemenizi ve taşıma ve depolama kapasitelerinizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.